دانلود مستند راه طی شده با کیفیت های عالی ۱۰۸۰p – 720p – 480p
دانلود فیلم مستند راه طی شده با لینک مستقیم

دانلود مستند راه طی شده

دانلود مستند راه طی شده

معرفی مستند

مستند “راه طی شده” روایتی پیرامون زندگی سیاسی شخصیتی پیچیده، همچون مهندس “مهدی بازرگان” است که به بررسی افکار و آرا او در قبل و بعد از انقلاب اسلامی می‌پردازد. در این مستند گفتگو با نزدیکان و اعضای اسبق نهضت آزادی و شخصیت‌های مطرح آن زمان به نمایش در آمده است.

مستند به کارگردانی علی ملاقلی‌پور و تهیه‌کنندگی محمدامین نوروزی از تازه‌ترین تولیدات مرکز مستند سوره و مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری بسیج به صورت اختصاصی در سینمامارکت منتشر شد.

«راه طی شده» روایتی از افکار و اندیشه‌های مهدی بازرگان به عنوان روشنفکر دینی، سیاستمدار و نخست وزیر دولت موقت ایران در سال ۵۷ است. در این مستند شخصیت مهندس بازرگان در گفت‌وگو با افرادی همچون محمد توسلی، هاشم صباغیان، ابوالفضل حکیمی، اکبر بدیع‌زادگان، مجتبی مطهری، محمدمهدی جعفری، فریدون سحابی، محمدنوید بازرگان مورد واکاوی قرار گرفته است.

نام این مستند برگرفته از عنوان یکی از مهم‌ترین کتاب‌های بازرگان به همین نام است.

بعد از رونمایی این مستند در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، حواشی آن تنها به رسانه‌های داخلی ختم نشد و در یکی از شبکه‌های معاند که به بررسی روزنامه‌های صبح ایران می‌پردازد با محوریت قرار دادن تیتر روزنامه‌های داخلی به موضوع مستند «راه طی شده» پرداخته و مسئله مهندس بازرگان را یک مسئله‌ای قدیمی و برای چهل سال پیش تحلیل کرد و تاکید می‌کند که امروزه هیچ ضرورتی برای پرداختن به این موضوعات وجود ندارد.

دانلود مستند راه طی شده ( مهندس مهدی بازرگان ) با کیفیت اوجینال

Document rahe tey shode

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰ | ۴۸۰p | 531MB

لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰ | ۷۲۰p | 845MB

لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰ | ۱۰۸۰p | 2.4GB

دانلود قانونی , دانلود رایگان و کامل trollfun ترول فان