دانلود فیلم چند متر مکعب عشق با لینک مستقیم 1080HQ
فیلم چند متر مکعب عشق با بازی ساعد سهیلی و حسیبا ابراهیمی
دانلود فیلم چند متر مکعب عشق با کیفیت 720

دانلود فیلم چند متر مکعب عشق

چند متر مکعب عشق

معرفی فیلم سینمایی چند متر مکعب عشق

چند متر مکعب عشق
ژانر :درام , اجتماعی
کارگردان:جمشید محمودی
نویسنده:جمشید محمودی
تهیه کننده:نوید محمودی
سال ساخت:1392
درباره فیلم
عبدالسلام که یک مهاجر افغان است، به همراه دخترش مرونا در یک کارگاه مشغول کار و زندگی است. عشقی در راه است عشق صابر به مرونا، عشقی که فرجامش را هیچ کس نمی داند، نه صابر، نه مرونا و نه حتی عبدالسلام …

بازيگران:
ساعد سهیلی, حسیبا ابراهیمی, نادر فلاح, علیرضا استادی, مسعود میرطاهری, افشین سلیمان پور, امیرغفور صدخسروی, کاظم علیزاده

ویکی پدیا

عوامل فیلم:

مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری, تدوین: سپیده عبدالوهاب, صداگذاری و میکس: امیر حسین قاسمی, صدابردار: مهدی صالح کرمانی, موسیقی: سهند مهدیزاده, طراح گریم: نوید فرح مرزی, طراح صحنه و لباس: آبتین برقی, عکاس: فتاح ذی نوری

لینک های دانلود فیلم ایرانی چند متر مکعب عشق:

نظر منتقدین

علی جریان
«چند متر مکعب عشق» فراتر از یک فیلم اول ظاهر می شود. فیلم در عین حال که در قصه گویی سرپا، محکم و کم نقص است، از لحاظ فرم بصری نیز بسیار دقیق و گیراست. ترکیب بندی ها، میزانسن، موسیقی متن، افکت های صوتی و عناصر بصری کاملا در خدمت روایت اند. محتوا نیز در عین حال که به یک مسئله فرهنگی-اجتماعی اشاره دارد، اما اصلا در مقام موعظه قرار نمی گیرد، و با روایتی صبورانه، مخاطب را هم درد «عبدالسلام»، «صابر» و «مرونا» می کند.

یزدان سلحشور
«چند متر مکعب عشق»جمشید محمودی، انگار بازمانده‌ی آن سری از فیلم‌های سینمای ایران است که به موضوع مهاجرت از زاویه‌ی مشکلات مهاجران افغانی می‌پرداختند و فیلمی‌ست که اگر بدل می‌شد به فیلمی کوتاه در محدوده‌ی زیر 50 دقیقه شاید ما استعداد کارگردان‌اش را چه در حوزه بازی‌گردانی و چه در حوزه‌ی کادربندی‌ها و «حرکت» در این کادربندی‌ها تحسین می‌کردیم اما همچنان کم‌آوردن قصه و پر کردن روایت با «زمان روایت اضافی» نه مشکل این فیلم، که مشکل بخش اعظم سینمای ایران است.

سحر عصرآزاد
در واقع عشق تنها محملی است که حضور در این اجتماع را با همه مشکلات، مصائب و تلخی که به تصویر درمی‌آید، قابل تحمل می‌کند. بخصوص که به دلیل رویکرد افراطی در مقاطعی از سینمای ایران، پرداختن به افغان‌ها نوع حضورشان در ایران به شدت دافعه‌برانگیز شده است. فیلم هرچند سعی می کند اهمیت این رجعت دوباره را در بافت درام قصه حیاتی جلوه دهد و عشق تراژیک به تصویر درآمده را واجد ویژگی‌هایی منحصر به فرد کند، اما واقعیت این است که به چیزی فراتر از یک پایان تأثیرگذار برای همراه کردن مخاطب با این موقعیت تلخ و خشن نیاز دارد.

ماني باغباني
«چند متر مكعب عشق» با اينكه اثري تكراري و به نوعي كليشه يي است، تا اينجاي كار بهترين فيلم جشنواره سي و دوم است. بقيه مسائل را خودتان حساب كنيد. اما فيلم در اجرا، اثري كامل و تقريبا بي مساله است. كارگرداني، بازي ها، تدوين و موسيقي در سطح بسيار قابل قبولي است. آنچه اينجا اثر را از يك شاهكار سينمايي دور مي كند موضوع و چگونگي بيان آن است.

دانلود فیلم چند متر مکعب عشق

Film A Few Cubic Meters of Love

سرور upera

لینک دانلود فیلم تمام کیفیت ها

دانلود فیلم با کیفیت 480 | 480p | 509MB

لینک دانلود فیلم با کیفیت 720 | 720p | 1GB

لینک دانلود فیلم با کیفیت Full HD| 4K | 2.1GB