دانلود فیلم نسترن های وحشی ساخته رهبر قنبری
فیلم نسترن های وحشی با لینک مستقیم
دانلود فیلم سینمایی نسترن‌های وحشی با کیفیت های با 1080p , 720p , 480p و Full HD

دانلود فیلم نسترن های وحشی

پوستر

معرفی فیلم سینمایی

●◄ نسترن‌های وحشی 1396 ►●

ژانر : درام اجتماعی
کارگردان : رهبر قنبری
نویسنده : رهبر قنبری
تهیه‌کننده : رهبر قنبری
درباره فیلم
معلمی که تلاش دارد تا مدرسه خود را از خطر تعطیلی در امان نگه دارد به دنبال دانش آموزان غایب خود می رود تا سرنوشت آن ها را پیگیری کند.

بازیگران
داوود رضایی، نگین غفاری، پدرام پورعباسی، حسام شجاعی، مهران کرمی، لیلا شعبانی، افضل پزشک، عاطفه صرفه جو، محمد رسول رازقی و نگار شاه کرمی

عوامل فیلم «نسترن های وحشی »
نویسنده و کارگردان: رهبر قنبری, مدیر فیلمبرداری: فریدون شیردل, تدوین: مهران کرمی, دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: امیر رحمت حیدری, مدیر صدابرداری: محمد حبیبی, مدیر تولید: محمدرضا شرف الدین, مدیر تدارکات: امیرهوشنگ فراهانیان, طراح صحنه و لباس: شیرین اتفاق, طراح گریم: امیر صفادل, مجری گریم: مرضیه رهنما, منشی صحنه: مهتاب شهرابی

قنبری : در فیلم‌هایم از بازیگران حرفه‌ای استفاده نمی‌کنم و ترجیح می‌دهم که چهره‌های جدید به ایفای نقش بپردازند و حتی از بازیگرانی که سال‌های گذشته در فیلم خودم شروع به کار کردند و امروز حرفه‌ای شدند، نیز استفاده نمی‌کنم.
این کارگردان همچنین درباره سختی های زمان تصویربرداری تصریح کرد: زمان فیلمبرداری دو بار برف شدید بارید و تیم ما را با سختی های بسیار زیادی رو به رو کرد. هوا به شدت سرد بود و بازیگران در حین بازی باید دائما خودشان را گرم می کردند، شیب کوهی که در آن فیلمبرداری می کردیم بسیار شدید بود و به سختی باید از آن بالا می رفتیم حتی چندین بار نزدیک بود دوربین از دستمان بیفتد .

دانلود فیلم نسترن های وحشی

لینک های دانلود فیلم ایرانی نسترن‌های وحشی:
Download Film Wild Jonquils – Nastaranhaye Vahshi – 1396

دانلود تمامی کیفیت ها

دانلود با کیفیت 480p | 329 mb

دانلود با کیفیت 720p | 628 MB

دانلود با کیفیت 1080p | 1.4 GB

دانلود با کیفیت Full HD | 2.6 GB

دانلود با کیفیت Blu-Ray | 6.5 GB

دانلود فیلم نسترن های وحشی

صحنه از فیلم