دانلود فیلم قرار بزرگ کاری از محمدعلی فردین
دانلود فیلم ایرانی قرار بزرگ با کیفیت 720 و لینک مستقیم

دانلود فیلم قرار بزرگ

پوستر فیلم قرار بزرگ

معرفی فیلم سینمایی ●◄ قرار بزرگ ►●

قرار بزرگ
ژانر : درام, اجتماعی
کارگردان : محمدعلی فردین
نویسنده : محمدعلی فردین
تهیه کننده : محمدعلی فردین 
سال ساخت :  1354
درباره فیلم
امير و رضا سوتي در نواجواني قرار مي گذارند كه بيست سال بعد در يك روز معين با اعلاني در روزنامه يكديگر را ملاقات كنند. روز مقرر رضا در محل حاضر مي شود؛ اما امير تأخير مي كند. آن دو بي آنكه از هويت يكديگر اطلاع داشته باشند سر راه هم قرار مي گيرند. رضا سوتي دلباخته ي دختر ثروتمندي به نام شيرين است كه با پدرش صاحب الديوان و زن پدرش سيما و پسر عموي او بيژن زندگي مي كند.

امير شاهد است كه صاحب الديوان به دست بيژن و سيما به قتل مي رسد. او موضوع را به پليس اطلاع مي دهد؛ اما پليس نشاني از قتل و مقتول نمي يابد. امير را به تيمارستان مي برند و او مي گريزد. بار ديگر كه امير به خانه ي صاحب الديوان مي رود متوجه مي شود كه رضا سوتي، كه شبيه صاحب الديوان است، نقش او را بازي مي كند و به امير آشنائي نمي دهد.

امير شيرين را، كه نابينا است، به خانه ي خود مي برد و با مراجعه به پزشك چشمانش را مداوا مي كند. رضا سوتي با امير همراه مي شود. شيرين به خانه ي پدرش مي رود و سيما، كه قصد دارد او را از بالاي ساختمان به زير بيندازد، كشته مي شود.
شيرين رضا سوتي را جاي پدرش اشتباه مي گيرد و رضا توضيح مي دهد كه صاحب الديوان برادر او بوده است. سرانجام رضا دست امير و شيرين را در دست هم مي گذارد.

بازيگران:
محمدعلی فردین, رضا بيك ايمانوردی فروزان, جمشید مهرداد, گرگین راجرز, رضا عبدی, طناز, محمود پیراسته, محمد ورشوچی

wiki منبع
منبع sourehcinema

دانلود فیلم قرار بزرگ

The Big Appointment – Gharar-e Bozorg 1354

لینک های دانلود فیلم ایرانی قراربزرگ:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود فیلم قرار بزرگ با لینک مستقیم – Mohamad Ali Fardin, Reza Beyk Imanverdi, Fourouzan