دانلود فیلم شیدا ساخته کمال تبریزی و بازی لیلا حاتمی و پارسا پیروزفر
دانلود فیلم ایرانی شیدا با کیفیت 720p
دانلود فیلم سینمایی شیدا با لینک مستقیم

دانلود فیلم شیدا

پوستر فیلم شیدا

معرفی فیلم سینمایی

●◄شیدا 1377 ►●

شیدا 
ژانر : درام
کارگردان : کمال تبریزی
نویسنده : رضا مقصودی
تهیه کننده : 
سال ساخت :  1377 
درباره فیلم
فرهاد که در جنگ مجروح شده و موقتاً بینایی اش را از دست داده، به بیمارستانی صحرایی منتقل شده که در آن پرستاری به نام شیدا از مشاهده ی مقاومت فرهاد در تحمل درد شگفت زده می شود و بتدریج می فهمد که می تواند با تلاوت قرآن، التیام بخش او باشد. مراقبت شیدا از فرهاد به مرور پیوندی عاطفی بین آن ها ایجاد می کند که با مرخص شدن ناگهانی فرهاد از بیمارستان منجر به جدایی شان می شود. فرهاد در جستجو شیدا به جبهه بر می گردد، ولی جنگ تمام می شود و جستجو را دشوار می کند.

فرهاد به اصرار پدر و مادرش با دختری پولدار عقد می کند که فکر مهاجرت از ایران را در سر دارد. وقتی که معلوم می شود ترکش سمی که زمانی از سینه فرهاد بیرون آمده برای سلامتی او عوارض وخیم دارد، نامزد فرهاد او را ترک می کند و به خارج از کشور می رود. فرهاد در بیمارستانی که شیدا در آن جا پرستار است بستری می شود ولی شیدا خود را از چشم فرهاد پنهان می کند، اما به اصرار مادر فرهاد یک بار دیگر شیدا با خواندن قرآن و به مدد نیروی عشق موفق می شود زندگی را به فرهاد بازگرداند.

بازيگران:
لیلا حاتمی, پارسا پیروزفر, بهزاد فراهانی, محمدرضا شریفی‌ نیا, نادیا گلچین, کمند امیرسلیمانی, زهرا سعیدی, جمشید اسماعیل خانی, گوهر خیراندیش, فتح اله, اکرم محمدی, حسین راضی, هدایت اله نویدی, خسرو فرخ زادی, ترانه طلیعه نوری, صدف دهقانی, حسین فرهمند, رضا عباسی, محمد کلاهدوز, امیر دهقانی

منبع wiki
منبع در سوره‌سینما

دانلود فیلم شیدا با کیفیت اورجینال بدون تگ تبلیغاتی

Download Film Sheida – 1377

سرور upera

لینک دانلود با کیفیت 720 | 720p | 840MB

-=-=-=-=-=-=-=-

♫ ♩ ♫ ♩ ♪ ♬ ♫ ♪ ♬ ♩ ♫ ♪ ♩ ♬ ♫ ♫ ♪ ♬
♫ ♩ ♫ ♩ ♪ ♬ ♫ ♪ ♬ ♩ ♫ ♪ ♩ ♬ ♫ ♫ ♪ ♬