دانلود فیلم دیدار به کارگردانی محمدرضا هنرمند با بازی مینا لاکانی و مهران مدیری
دانلود فیلم ایرانی دیدار با کیفیت 720 و لینک مستقیم

دانلود فیلم دیدار

پوستر فیلم دیدار

معرفی فیلم سینمایی <<دیدار >>

دیدار
ژانر :درام
کارگردان:محمدرضا هنرمند
نویسنده:جمشید ملک پور, محمدرضا هنرمند
تهیه کننده:
سال ساخت:1373
درباره فیلم
دوربین ژانت پطروسی، دختر دانشجوی عکاسی، هنگام عکس گرفتن از گل ها و گل فروشی ها در بازار به سرقت می رود، امیر ـ جوانی که به همراه پدرش باغ گل دارند و گل هایشان را در‌ آن بازار می فروشند…
بازيگران:
مینا لاکانی, مهران مدیری, جمشید شاه محمدی موسوی, کیومرث ملک مطیعی, سهراب سلیمی, حسن شیرزاد, داوود اسدی, ژاله شعاری, سیداسماعیل بختیاری, حمیدرضا, عبداله هزدار, زهره صفوی, آمنه یزدان مقدم, کریم اکبری مبارکه, کریم پورزارعی, عبدالعلی کمالی, محمدرضا باقری, فرامرز بیات, محمدسعید قائمی, معصومه کریمی, محسن گلناری, سیدمحسن خرم دره, فاطمه هاشمی, مریم سرمدی, شهلا بحری, شراره طالب زاده, افسانه علی زاده, کتایون نظری, فاطمه عبیدی, بهروز خوش فطرت, حمید لولایی

wiki منبع
منبع sourehcinema
داستان فیلم

دزد را تعقیب می کند و دوربین ژانت را پس می گیرد.
امیر به بهانه گرفتن عکس های چاپ شده خود و پدرش که توسط ژانت گرفته شده اند، به سراغ این دختر مسیحی می رود. با جدی شدن رابطه، امیر از ژانت تقاضای ازدواج می کند، ولی ژانت تقاضای این پسر مسلمان را نمی پذیرد؛ ضمن این که پدر و مادر او نیز با این وصلت مخالفند.

ماتیوس، برادر ژانت، به عنوان سرباز به جبهه می رود و اندکی بعد امیر نیز عازم جبهه می شود. ژانت که حالا به عنوان تنها فرزند خانه در مرکز توجه است، در یک بمباران هوایی پدر و مادرش را از دست می دهد، و به همراه ماتیوس که از جبهه برگشته، به شمال کشور نزد خانواده خواهر بزرگترشان می رود. ماتیوس که روحیه حساسی دارد و از مرگ والدینش از نظر روحی به شدت آسیب دیده، به بهداری ارتش منتقل می شود.

ژانت در تنهایی سخت خانه خواهر، به امیر نامه می نویسد و موافقت خود را برای ازدواج اعلام می کند. امیر به سرعت مرخصی می گیرد و برای برگزاری مراسم به تهران می آید. پس از ازدواج، به رغم مخالفت خواهر بزرگتر ژانت و همسرش، امیر به جبهه برمی گردد و اسیر می شود.

تا هشت سال بعد که امیر بازمی گردد، ژانت ـ که حالا گلاب خانم صدایش می زنند ـ پسر نوجوانی دارد و با وسعت دادن به گل فروشی کوچکشان، به صادرات گل نیز پرداخته است.

سرانجام با بازگشت آزادگان به وطن، امیر نیز به خانه برمی گردد و ژانت که با فرزندش به استقبال او رفته، پس از سال ها دوربین به دست می گیرد و از پدر و پسر در کنار یکدیگر عکس می گیرد.

دانلود فیلم دیدار با کیفیت اورجینال بدون تگ تبلیغاتی

The Visitation – Didar 1373

لینک های دانلود فیلم ایرانی دیدار:

-=-=-=-=-=-=-=-

سرور upera

لینک دانلود با کیفیت 720p

دانلود فیلم دیدار با لینک مستقیم