دانلود فیلم تیر باران ساخته علی اصغر شادروان و بازی مجید مجیدی
دانلود فیلم ایرانی تیر باران با کیفیت 720p
دانلود فیلم سینمایی تیر باران با لینک مستقیم

دانلود فیلم تیر باران

پوستر فیلم تیرباران

معرفی فیلم سینمایی ●◄ تیرباران 1365 ►●

تیرباران 
ژانر : جنگی , درام
کارگردان : علی اصغر شادروان
نویسنده : علی اصغر شادروان
تهیه کننده : حسین صابری, روح اله برادری
سال ساخت : 1365 
درباره فیلم
بهمن ماه سال 1343 محمد اندرزگو به همراه چند تن دیگر روبروی ساختمان مجلس منتظر می شوند تا حسنعلی منصور را ترور کنند. ترور با موفقیت انجام می شود، اما مأموران با تجسس بسیار همه ی عاملین ترور به جز سیدعلی اندرزگو را دستگیر و اعدام می کنند. مأمورین ساواک به دنبال اندرزگو هستند چرا که او را از طراحان اصلی ترور می دانند، اما سیدعلی اندرزگو در لباس مبدل به مبارزه ادامه می دهد و چند بار تا مرز دستگیری می رسد، ولیکن باز نجات می یابد و هر بار مجبور می شود به همراه خانواده به شهری یا روستایی دیگر برود. آخرین بار مأمورین ساواک محل زندگی او را محاصره می کنند و سیدعلی اندرزگو بعد از یک درگیری مسلحانه ی سخت، به شهادت می رسد.

بازيگران:
مجید مجیدی, جعفر دهقان, رضا چراغی, عطاءاله سلمانیان, حبیب اله رجبعلی, محمود نوروز, ناصر فروغ جعفری, مسعود نیکنام, محمد احمدی, ابراهیم علی عسگری, خلیل علی عسگری, رحمت اله سلیم پور, خیاط باشی, شهناز ضیاء رانا, فاطمه خواجوزاده, ابراهیم رستمی, اسماعیل دبیری, ابراهیم معین پور, حسین حجار, علی توکلی, شهرام جعفرنژاد, رمضان قربانی, محمدحسین پناهی, احمدرضا گلابی, احمد یحیوی, محمود بهشتی, اصغر آخوندپور, تاج کریمی

منبع wiki
منبع در سوره‌سینما

درباره علی اصغر شادروان متولد 1334 شوشتر، فارغ التحصیل بیولوژی از دانشگاه شهیدچمران اهواز است. وی با گذراندن دورره های فیلمسازی از مرکز اسلامی آموزشی فیلمسازی، فعالیت سینمایی را با کارگردانی فیلم های کوتاه آغاز کرد.

دانلود فیلم تیر باران با کیفیت اورجینال بدون تگ تبلیغاتی

Download Film The Execution – Tirbaran – 1365

لینک های دانلود فیلم ایرانی تیرباران:

-=-=-=-=-=-=-=-

سرور upera

لینک دانلود با کیفیت 720p

♫ ♩ ♫ ♩ ♪ ♬ ♫ ♪ ♬ ♩ ♫ ♪ ♩ ♬ ♫ ♫ ♪ ♬
♫ ♩ ♫ ♩ ♪ ♬ ♫ ♪ ♬ ♩ ♫ ♪ ♩ ♬ ♫ ♫ ♪ ♬