دانلود فیلم به خاطر هانیه کاری از کیومرث پوراحمد
دانلود فیلم به خاطر هانیه با کیفیت 720 و لینک مستقیم

دانلود فیلم به خاطر هانیه

فیلم به خاطر هانیه

معرفی فیلم سینمایی <<به‌خاطر هانیه>>

به‌خاطر هانیه
ژانر :درام, اجتماعی
کارگردان:کیومرث پوراحمد
نویسنده:کیومرث پوراحمد و اصغر عبدالهی
تهیه کننده:
سال ساخت:1373
درباره فیلم
ناخدا علو با چهارده مرد دیگر برای صید به دریا می روند ولی همه به جز ناخدا صید دریا می شوند و مردم ناخدا را مسبب مرگ عزیزانشان می دانند و به او و خانواده اش حمله می کنند و در این بین دختر خردسال ناخدا هانیه فلج می شود،‌ ناخدا و خانواده اش تنگک را ترک می کنند و به بوشهر می روند.
ناخدا علو نذر کرده که شب دهم محرم تا صبح دمام بزند تا هانیه شفا یابد اما مرگ امانش نمی دهد. پس از ناخدا پسر او تصمیم می گیرد تا نذر پدر را ادامه دهد تا شفای خواهر را بگیرد اما برای دمام زدن مشکل پیدا می کند.

او در محرم مأمور می شود به تنگک برود و گهواره مراسم محرم را به بوشهر بیاورد. اما در تنگک خبر آمدن ناخدا علو به همه می رسد و این بچه ها برای انتقام دست بکار می شوند و بشیرو را آزار می دهند اما او با شهامت بسیار گهواره را به مقصد می رساند.

او که به فکر دمام زدن تا صبح است، اتفاقی در انبار زائر خذر که وسائل محرم در آنجا نگهداری می شود زندانی می شود و بدین ترتیب موفق می شود که به دمام دست یابد و تا صبحدم دمام بزند و بدین ترتیب نذرش را ادا می کند.

بازيگران:
مهوش افشارپناه, رحیم هودی, علی قربانی, محمدمهدی فقیه منفرد, آمنه بارانی, اکبر دهقان, نرگس رفیعی, علی دشتی, زینب عوض پور, عباس عالی زاده, اصغر اسفندیاری

wiki

دانلود فیلم به خاطر هانیه با کیفیت اورجینال بدون تگ تبلیغاتی

For the Sake of Haniyeh – Be Khatere Haniyeh

-=-=-=-=-=-=-=-

سرور upera

لینک دانلود با کیفیت 1.11GB – 720p