دانلود فیلم بحران به کارگردانی علی اصغر شادروان
دانلود فیلم بحران با کیفیت 720 و لینک مستقیم

دانلود فیلم بحران

فیلم بحران

معرفی فیلم سینمایی << بید مجنون >>

بید مجنون
ژانر :درام, اجتماعی
کارگردان:علی اصغر شادروان
نویسنده:علی اصغر شادروان
تهیه کننده:محمدباقر آشتیانی
سال ساخت:1366
درباره فیلم
در آخرین روز حکومت محمدرضا شاه، وقتی کاخ های سلطنتی مورد هجوم مردم قرار می گیرد، چند تن از افراد وابسته به رژیم در کاخی مخفی می شوند. آن ها کیفی را که حاوی اسناد محرمانه و جواهرات و اسکناس بوده در محوطه کاخ مخفی می کنند و اقدام به خودکشی دسته جمعی می کنند.

اما یکی از آن ها اتفاقی زنده می ماند و از کشور فرار می کند و به آمریکا می رود و در آن جا با سایر عوامل رژیم نقشه ای را طرح می کنند که بتوانند اسناد و جواهرات کیف داخل محوطه کاخ را تصاحب کنند اما وقتی به کشور باز می گردند در حین اجرای نقشه خود دستگیر و کشته می شوند.

بازيگران:
محمد کاسبی, جعفر دهقان, علی پویان, فرید کشن فلاح, اکبر منصور فلاح, مسعود رحمانی, محمدرضا باقری, یحیی دیوانی, محرم زینال زاده, اعظم بهرامی, کیان فر, نازیه شاملو, محمد مدیر روستا, داوود قنبری, ایرج فرزدی, هوشنگ خبازی, حمید عزیزی, سیدکاظم موسوی, منصور فیلی, حافظ احمدی, احمد اکبری یگانه, ابراهیم مسلمی, عباس حیدری, ابراهیم معین پور, رضا خدارحیمی, عباس قاصدی, ناصر تیموری, حسن نوروزی, علی توکلی, احمد عزت پور, اکبر ذوقی, نعمت سعیدی, احمد جوهری, محمد نصیبی, اسماعیل دارم, علی اکبر جوادی, غلامرضا محمدی, ابراهیم شیری

wiki
لینک های دانلود فیلم ایرانی بحران:

درباره

علی اصغر شادروان متولد 1334 شوشتر، فارغ التحصیل بیولوژی از دانشگاه شهیدچمران اهواز است. وی با گذراندن دورره های فیلمسازی از مرکز اسلامی آموزشی فیلمسازی، فعالیت سینمایی را با کارگردانی فیلم های کوتاه آغاز کرد.

 

دانلود فیلم بحران با کیفیت اورجینال بدون تگ تبلیغاتی

crisis – Bohran

-=-=-=-=-=-=-=-

سرور upera

لینک دانلود با کیفیت 720p