دانلود فیلم اعتراض به کارگردانی مسعود کیمیایی و بازی محمدرضا فروتن
دانلود فیلم ایرانی اعتراض با کیفیت 720 و لینک مستقیم

دانلود فیلم اعتراض

پوستر فیلم اعتراض

معرفی فیلم سینمایی <<اعتراض>>

اعتراض
ژانر : درام, اجتماعی
کارگردان : مسعود کیمیایی
نویسنده :مسعود کیمیایی
تهیه کننده : سیدضیاء هاشمی
سال ساخت : 1378
درباره فیلم
امیرعلی که شریفه، نامزد برادرش رضا، را به دلیل رابطه نامشروعش با مردی به نام احمد به قتل رسانده، پس از دوازده سال از زندان آزاد می شود. پیش از آزادی، هم سلولی اش محسن دربندی، انگشتری به او می دهد و به او سفارش می کند پس از گرفتن طلب او از مردی بیرون از زندان، از زنی به نام مجدی حمایت کند و سر و سامانی به زندگی او بدهد.

بازيگران:
داریوش ارجمند, محمدرضا فروتن, مهدی فتحی, بیتا فرهی, میترا حجار, پری امیرحمزه, پارسا پیروزفر, پولاد کیمیایی, کیانوش گرامی, علی اکبر حبیبی کیا, رامبد شکرآبی, رامین پرچمی, مانی رهنما, حسام نواب صفوی, علی رضی, رضا شکراله, پرستو صالحی, سپیده گلچین, ترمه قاسمی, علی اصغر طبسی, فراز حجتی, شیلا خداداد, غزل عزیزپور, رضا رضوی, ساغر گرامی, امیرحسین غفاری, رضا خسروزاده, فرشته رفیعی, حسین قطاع, علاءالدین کنگرلو ورامین, حسین فرزانه, جواد غلامی, رسول حیدری, بهروز پیروزیان, علیرضا رفیعی, مجید لطفی, حسین بروجردی, فرهاد پوررحمانی, حسین بلالی, محسن غفاری, مهدی میکائیلی, مرجان رضاخانی, آرمین قبادی پاشا, حسن بلالی, سوسن سلیمی

wiki منبع
منبع sourehcinema
داستان فیلم

… بیرون از زندان، مادر او که حالا نابینا شده به همراه برادران و خواهران امیرعلی و شوهرخواهرش به استقبال او می‌آیند. امیرعلی درمی‌یابد که در غیاب او پدرش از فراق او مرده و یوسف، یکی دیگر از برادرهایش، در یک آسایشگاه روانی بستری است. یوسف در جریان تظاهرات دانشجویی بر اثر ضرباتی که به سرش وارد آمده دچار اختلال روانی شده‌است. رضا، برادر آزادشده‌اش را به یک پیتزافروشی در شمال شهر که محل کار اوست می‌برد.

رضا عاشق دختر پولداری به نام لادن است که به اتفاق دوستانش از مشتریان دایمی پیتزافروشی است، و از طرفی تلاش می‌کند به ناراحتی‌های روانی دوست معتادش قاسم پایان دهد. امیرعلی به زودی مجدی را پیدا می‌کند و در حالی که تصور می‌کرده مجدی همسر محسن است، درمی‌یابد که او زنی بیوه و در واقع خواهر هم سلولی‌اش است که با دختر کوچکش عاطفه زندگی می‌کند. امیرعلی دلباخته مجدی می‌شود و در ملاقاتی در زندان با محسن از او اجازه عروسی با خواهرش را می‌خواهد و محسن نیز می‌پذیرد.

از سویی رضا به لادن می‌گوید که به خاطر اختلاف طبقاتی میان خانواده آن دو، ازدواجشان را باید فراموش کنند و بهتر است از یکدیگر جدا شوند. لادن با ناراحتی می‌پذیرد. یک شب رضا که برای یکی از خانه‌ها پیتزا برده، با دوستان لادن در میهمانی‌ای که در آن خانه برپاست روبرو می‌شود و خود لادن را نیز می‌بیند. رضا با ناراحتی به پیتزافروشی برمی‌گردد و مدتی بعد دوستان لادن نیز به پیتزافروشی می‌آیند و به او می‌گویند که امشب عقدکنان لادن است ولی هنوز عاقد نیامده است.

امیرعلی که موفق شده طلب محسن را بگیرد، در راه بازگشت با احمد، فاسق نامزد سابق برادرش، روبرو می‌شود و احمد او را با ضربه‌های متعدد چاقو می‌کشد در حالی که امیرعلی در خیابان و زیر باران شدید آخرین نفس‌ها را می‌کشد، لادن به پیتزافروشی که دوستانش در آن جمع شده‌اند، نزد رضا بازمی‌گردد.

دانلود فیلم اعتراض با کیفیت اورجینال بدون تگ تبلیغاتی

Protest – Eteraz 1378

لینک های دانلود فیلم ایرانی :

-=-=-=-=-=-=-=-

سرور upera

لینک دانلود با کیفیت 720p