دانلود آلبوم نهال اثری از امیرحسین نجفی با کیفیت اصلی
Download Album Amir hoseyn najafi – Nahal

دانلود آلبوم نهال امیرحسین نجفی

امیرحسین نجفی – نهال

شاید اولش اینطور به نظر برسد که یک ساز به تنهایی برای یک آلبوم کم است. اما بعد که «نهال» را گوش می دهی، متوجه می شوی که یک ساز هم کافی است، اگر ساز، تار باشد و نوازنده، امیرحسین نجفی. آلبوم «نهال» را موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر کرده؛ آلبومی سنتی در 10 قطعه از تک نوازی تار توسط امیرحسین نجفی. او پیشتر در آلبوم «دستاس» به همراه پیام جهانمانی، از شاگردان حسین علیزاده و کیارش روزبهانی، به سه نوازی تار پرداخته است؛ آلبومی که بر خلاف اغلب آلبوم های سنتی، ویژگی چند صدایی موزیک غربی را با بداهه نوازی موسیقی شرقی تلفیق کرده است. این بار در «نهال»، امیرحسین نجفی و سازش به تنهایی حضور دارند. آلبوم پر از قطعات ضربی در دستگاه ها و گوشه های مختلف موسیقی ایرانی مثل افشاری، عراق، سه گاه، بیات ترک و … است.

دو قطعه رِنگ، یک درآمد و یک چهارمضراب هم در بین آهنگ های «نهال» به گوش می رسند. اصولا مهمترین نکته درباره آلبوم های تک نوازی، تکنیک نوازندگی است که خصوصا در بداهه نوازی اهمیت بیشتری می یابد. در «نهال»، مهارت امیرحسین نجفی در نواختن تار چنان است که شنونده اصلا حس نمی کند تنها صدای یک ساز را می شنود. تغییر ملودی ها در حین حفظ آکوردها در پس زمینه آنقدر سریع اتفاق می افتد که انگار دو نفر در حال نواختن هستند و فراز و فرودهای موسیقی مانع از سر رفتن حوصله مخاطب می شود. همانطور که انتظار می رود، کاور آلبوم با طرح هایی از شاخ و برگ هایی سبز تزئین شده که پیرامون «نهال» روییده اند.

♫ ♩ ♪ ♬ ♫ ♪ ♬ ♩ ♫ ♪ ♩ ♬ ♫ ♫ ♪ ♬

‌قطعه‌های آلبوم نهال

۱- ضربی افشاری، درآمد ۲- ضربی عراق، عراق ۳- ضربی دور ۴- ضربی سه گاه، درآمد، زابل، مویه ۵- ضربی گذر، مخالف، فرود ۶- رنگ سه گاه ۷- درآمد بیات ترک ۸- ضربی بیات ترک، فیلی، خسروانی، جامه دران ۹- چهارمضراب شکسته، فرود ۱۰- رنگ بیات ترک
سبک : کلاسیک ایرانی

♫ ♩ ♪ ♬ ♫ ♪ ♬ ♩ ♫ ♪ ♩ ♬ ♫ ♫ ♪ ♬

ناشر: موسسه فرهنگی هنری ماهور

♫ ♩ ♪ ♬ ♫ ♪ ♬ ♩ ♫ ♪ ♩ ♬ ♫ ♫ ♪ ♬

دانلود آلبوم نهال با لینک مستقیم

♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫

Amir hoseyn najafi – Nahal

سایت بیپ‌تونز : دانلود آلبوم با کیفیت اصلی نسخه FLAC

دانلود آلبوم با کیفیت خوب 320

دانلود آلبوم با کیفیت متوسط 128

♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫

مجموعه تصاویر آلبوم

آلبوم های امیرحسین نجفی

♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫

♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫