دانلود سریال رقص روی شیشه دانلود سریال نهنگ آبی دانلود سریال ممنوعه دانلود سریال سال های دور از خانه
خانه » ترول » صف های مدرسه
دانلود سریال سال های دور از خانه

صف های مدرسه

صف های مدرسه

1514634992-5488-ih5t-ragecomicoo
By: عارف

مشکل صبحگاه مدارس کجاست؟!
با شنیدن صدای زنگ مدرسه، دانش‌آموزان به سرعت خود را به صف رسانده و در نقاط مشخص شده قرار می‌گیرند. هر کدام از سویی می‌آیند. چند نفری هم دوان دوان و نفس‌زنان از کوچه‌های اطراف مدرسه خود را می‌رسانند.
با صدای سوت ناظم، صفوف شکل منظم‌تری به خود می‌گیرد و این، آغاز برنامه صبحگاه است که با خواندن قرآن شروع می‌شود. در ادامه، چند مطلب دیگر که شامل دکلمه، شعر، دعایی که از قبل برای همه آماده شده و شاید لطیفه و نرمش صبحگاهی هم در پیش است.

چند دهه‌ای است که برنامه صبحگاه به همین منوال تکرار می‌شود و تکرار می‌شود. به راستی آیا تاکنون به این موضوع اندیشیده‌ایم که هدف از اجرای برنامه صبحگاه چیست و کدام نیاز آموزشی ما را برطرف می‌کند؟ و اگر آن را پیش‌نیاز شروع آموزش و کلاس بدانیم، باید چگونه باشد؟ باید دانش‌آموزان را در کدام مسیر آموزشی به حرکت درآورد و هدایت کرد؟

0/5 (0 Reviews)
دانلود فیلم لونه زنبور

همچنین ببینید

کل کل خواننده ها

کل کل خواننده ها

کل کل خواننده ها در ترول کل کل خواننده ها و جاستین بیبر فروش فیلم …

3 نظر

  1. برچسب زده شده با :آغاز برنامه صبحگاه است برنامه صبح گاهی مدارس تشویق دانش آموزان برتر آزمون همیار در صف صبحگاهی صف صبحگاهی دبستان صف مدرسه صف های مدرسه صفوف شکل منظم‌تری به خود می‌گیرد و این مراسم صبحگاهی مشکل صبحگاه مدارس کجاست مشکل صبحگاه مدارس کجاست؟ ورزش صبحگاهی
    /yahya/

  2. /tnha/ دقیقا همین جوریه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دانلود سریال احضار دانلود سریال هشتگ خاله سوسکه