+6
-1
رای

صف های مدرسه

صف های مدرسه

1514634992-5488-ih5t-ragecomicoo
By: عارف

مشکل صبحگاه مدارس کجاست؟!
با شنیدن صدای زنگ مدرسه، دانش‌آموزان به سرعت خود را به صف رسانده و در نقاط مشخص شده قرار می‌گیرند. هر کدام از سویی می‌آیند. چند نفری هم دوان دوان و نفس‌زنان از کوچه‌های اطراف مدرسه خود را می‌رسانند.
با صدای سوت ناظم، صفوف شکل منظم‌تری به خود می‌گیرد و این، آغاز برنامه صبحگاه است که با خواندن قرآن شروع می‌شود. در ادامه، چند مطلب دیگر که شامل دکلمه، شعر، دعایی که از قبل برای همه آماده شده و شاید لطیفه و نرمش صبحگاهی هم در پیش است.

چند دهه‌ای است که برنامه صبحگاه به همین منوال تکرار می‌شود و تکرار می‌شود. به راستی آیا تاکنون به این موضوع اندیشیده‌ایم که هدف از اجرای برنامه صبحگاه چیست و کدام نیاز آموزشی ما را برطرف می‌کند؟ و اگر آن را پیش‌نیاز شروع آموزش و کلاس بدانیم، باید چگونه باشد؟ باید دانش‌آموزان را در کدام مسیر آموزشی به حرکت درآورد و هدایت کرد؟

نویسنده: عارف

یک نظر

  1. برچسب زده شده با :آغاز برنامه صبحگاه است برنامه صبح گاهی مدارس تشویق دانش آموزان برتر آزمون همیار در صف صبحگاهی صف صبحگاهی دبستان صف مدرسه صف های مدرسه صفوف شکل منظم‌تری به خود می‌گیرد و این مراسم صبحگاهی مشکل صبحگاه مدارس کجاست مشکل صبحگاه مدارس کجاست؟ ورزش صبحگاهی
    /yahya/

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

X-( =)) ;)) :| :d :X :O :-l :-j :-P :-? :-/ :) :(( :( /yea/ /yahya/ /wtf/ /why/ /unhappy/ /troll/ /tnha/ /tjb/ /think/ /ste/ /spri/ /spd/ /soot/ /shame/ /sh/ /sasy/ /sad/ /pokerfc/ /pof/ /pchh/ /okay/ /ohgod/ /no/ /nini/ /news/ /megus/ /mashgh/ /lol/ /kho/ /khe/ /hogh/ /hem/ /he/ /happy/ /good/ /gol/ /gdgir/ /fuuu/ /fff/ /fek/ /exic/ /dothis/ /cry/ /bozrgvar/ /boos/ /bazi/ /angtof/ /angry/ /angrdad/ /amoko/ /amo/ /2khj/ /2khi/